Śmiertelny wypadek na ul. Grunwaldzkiej w Rumi – więcej informacji!

Śmiertelny wypadek na ul. Grunwaldzkiej w Rumi – więcej informacji!
Reklama
Reklama

Aktualizacja (8.06.2020 r):

Reklama
Reklama

Pojawiło się więcej informacji, od Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie:

„Dyżurny Komisariatu Policji w Rumi 3 czerwca rano otrzymał informację o zdarzeniu drogowym, do którego doszło w Rumi na ul. Grunwaldzkiej (drodze krajowej nr 6). 47-letni pieszy zmarł na miejscu zdarzenia. Funkcjonariusze wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia i apelują o ostrożność.

Wczoraj [3 czerwca – dop. mój] przed godziną 10:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Rumi na drodze krajowej nr 6. Na miejsce pojechali policjanci ruchu drogowego oraz technik kryminalistyki. Funkcjonariusze zabezpieczyli miejsce wypadku oraz wykonali oględziny oraz wykonali dokumentację fotograficzną. Z wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 35-letni kierowca samochodu ciężarowego renault jadąc w kierunku miejscowości Lębork potrącił pieszego 47-latka, który to prawdopodobnie przekraczał jezdnię w miejscu niedozwolonym.

Kierowca został sprawdzony przez mundurowych alko-testem, był trzeźwy. Obecnie policjanci będą zajmowali się szczegółowym wyjaśnianiem  okoliczności tego wypadku.”

(źródło: KPP Wejherowo)

Śmiertelne potrącenie na ul. Grunwaldzkiej w Rumi. fot. KPP Wejherowo

Aktualizacja (04.06.2020):

Informacje o zdarzeniu udostępniła także Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie:

„Dzisiaj rano [3 czerwca – dop. mój], o godzinie 09:44, zaalarmowano naszą jednostkę do zdarzenia w Rumi na ulicy Grunwaldzkiej. Doszło tam do potrącenia osoby pieszej przez pojazd ciężarowy marki Renault Magnum. Do zdarzenia udał się zastęp GBA Mercedes.
Po dojeździe na miejsce zastano działające już zastępy JRG Rumia, które wspólnie z ratownikami medycznymi prowadziły Resuscytację Krążeniowo Oddechową u osoby potrąconej, u której stwierdzono brak czynności życiowych. Działania naszych strażaków objęły wsparcie ratowników przy prowadzeniu RKO. Niestety, osoba potrącona, w wyniku zdarzenia zmarła. Działania zakończyliśmy około godziny 10:30.” (źródło)

Treść z 3.06.2020 r.:

Na fanpage’u Tymczasem w Rumi sygnalizujecie mi śmiertelny wypadek i utrudnienia w ruchu, jakie występują na ul. Grunwaldzkiej w Rumi, na wysokości Stacji Paliw BP. Z relacji czytelnika wynika, że 3 czerwca (środa) w godzinach porannych doszło tam do potrącenia pieszego przez samochód ciężarowy.

Jak tylko pojawi się więcej informacji, zaktualizuję wpis.

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *