Sport i zdrowie

OKS Janowo znów gromi rywala

OKS Janowo znów gromi rywala
Reklama Reklama

Po zeszłotygodniowym zmiażdżeniu (nie bójmy się tego słowa) przeciwników 17:1, Osiedlowy Klub Sportowy Janowo podejmował na wyjeździe rezerwy GKS Żukowo. Żółto-czarni i tym razem nie zawiedli, wbijając do siatki rywali aż sześć bramek i samemu tracąc jedną.


Spotkanie zostało rozegrane 14 kwietnia (w niedzielę) o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Żukowie. Najsłynniejszy pomorski klub piłkarski z B-klasy tym razem zaparkował swoje auta zgodnie z przepisami, co czyniło go murowanym faworytem spotkania. Faworytem, który nie zawiódł. Bramki dla OKSu Janowo zdobyli: Arkadiusz Byczkowski (3′), Przemysław Paliga (19 i 26′), Paweł Fopka (34′ i 53′), Grzegorz Włodarski (35′).

W 15 kolejce na boisku przy ul. Gdyńskiej w Janowie czekają nas “wielkie derby”. OKS zagra wówczas ze swoim bliskim “sąsiadem” na mapie, Celticiem Reda. Spotkanie zostanie rozegrane 20 kwietnia o 11:00.

Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

70 − 60 =