„Oryginalne” włamanie do auta. Sprawca najwyraźniej nie lubił dobrej muzyki. ;)

„Oryginalne” włamanie do auta. Sprawca najwyraźniej nie lubił dobrej muzyki. ;)
Reklama
Reklama

Pani Małgorzata zwróciła się do mnie z prośbą o opublikowane informacji o nietypowym włamaniu do auta w Rumi. „Włamywacz” jako swój cel obrał…płyty CD, znajdujące się w samochodzie stojącym na parkingu przy ul. Gdańskiej.

Włamanie do auta na ul. Gdańskiej w Rumi (Problem czytelnika)

„Panie Pawle, gorąca prośba. Jakaś łajza (bo inaczej ciężko nazwać) włamała mi się do samochodu. Do zdarzenia doszło w nocy z poniedziałku na wtorek (5-6 kwietnia) lub nad ranem. Sprawca nie ukradł fotelików czy radia. Wyrzucił trójkąt ostrzegawczy (który leżał połamany na trawniku przy ul. Gdańskiej 41) i (przede wszystkim) płyty CD, które kilka godzin chodziłam i zbierałam po okolicy.

Reklama
Reklama

Szczególnie zależy mi na Deep Purple „Bananas”, bo w książeczce na okładce były autografy. Płytę znalazłam w ogródku na ul. Gdańskiej 39, w zaroślach, ale…bez okładki. Czy ktoś coś znalazł w tej okolicy?

Małgorzata
(czytelniczka bloga)

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Więcej tematów, o których poruszenie proszą mnie czytelnicy i o których mówi się Rumi znajdziecie w dziale: “Problemy mieszkańców”. Swoje propozycje możecie przesyłać na fanpage’u Tymczasem w Rumi oraz mailowo, na adres: tymczasemwrumi@gmail.com.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *