„Lekcja nieśmiecenia” w Rumi. Czy będziemy najlepsi?

„Lekcja nieśmiecenia” w Rumi. Czy będziemy najlepsi?
Reklama
Reklama

Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi bierze udział w konkursie „Lekcja Nieśmiecenia” i potrzebuje Waszych głosów. 🙂

„Ekolog w Rumi niczego nie marnuje, więc odpady segreguje!”

Podstawowa Ekologiczna Szkoła Społeczna w Rumi (ul. Kujawska 8A), jako jedyna z miasta, bierze udział w konkursie „Lekcja Nieśmiecenia”. Można w nim wygrać system do praktycznej segregacji odpadów.

Reklama
Reklama

„Stacja”, czyli nagroda w konkursie, składa się z siedmiu pojemników 50-litrowych, tablicy eko-edukacyjnej oraz wiszącej zgniatarki do butelek i puszek ekopusz.

Lekcja nieśmiecenia w Rumi. Jak można zagłosować na rumską szkołę?

Zagłosuj na naszą Szkołę! Pomóż nam wygrać ten atrakcyjny i wartościowy materiał edukacyjny, który przekazuje teorię, ale również uczy ekologicznych nawyków w praktyce. Codzienne do 30 kwietnia 2021 r. oddaj swój głos na www.lekcjaniesmiecenia.pl na Podstawową Ekologiczną Szkołę Społeczną w Rumi.

Możliwe jest wielokrotne oddawanie głosów na to samo Zgłoszenie Konkursowe, jednak liczba głosów oddanych z jednego adresu IP jest ograniczona do trzech głosów na dobę.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *