Pierwsze miejsce dla młodych aktorów z Rumi!

Pierwsze miejsce dla młodych aktorów z Rumi!
Reklama
Reklama

Zespół teatralny „BAMBO”, złożony z młodzieży uczęszczającej na co dzień do Szkoły Podstawowej nr 10 w Rumi, zajął pierwsze miejsce na XXX Ogólnopolskim Festiwalu Teatrów Dziecięcych i Młodzieżowych “HECA” w Płocku.Festiwal Teatralny Dzieci i Młodzieży „HECA” w Płocku, trwający od 13 do 15 czerwca, to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów. Rumska grupa znalazła się wśród 17 najlepszych dziecięcych i młodzieżowych zespołów teatralnych z całej Polski. Na scenie zobaczyliśmy przedstawienia grup m.in. z Warszawy, Krakowa, Rybnika, Zielonej Góry, Nadarzyna, Łodzi czy Białegostoku. Jury miało bardzo trudne zadanie, aby wybrać przedstawienia, które zasłużyły na największe uznanie.

Reklama
Reklama

Młodzież z Rumi wystawiła spektakl „Baśń o Rycerzu bez Konia”, na podstawie scenariusza Marty Guśniowskiej, w opracowaniu i reżyserii Anny Bronowickiej. Wspaniały występ zagwarantował jej pierwsze miejsce oraz Złotą Maskę! Gratulacje!

Obsada aktorska: Marceli Bisewski, Michał Bach, Emma Moza, Zuzia Szulist,   Laura Rettig, Kacper Tumiński, Eryk Moza, Amelia Wójtowicz, Weronika Przychodzeń, Marta Przychodzeń, Maja Mierzejewska, Patrycja Bronk, Anna Staniszewska, Julia Darga, Amelia Miszka, Maja Patek


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *