Piotr Gąsowski odwiedził Rumię! [Zdjęcia]

Piotr Gąsowski odwiedził Rumię! [Zdjęcia]
Reklama
Reklama

Aktor Piotr Gąsowski odwiedził w miniony czwartek (6.02) Stację Kultura w Rumi! Spotkanie odbyło się wokół jego autobiograficznej książki pod przewrotnym tytułem „Co mi w życiu nie wyszło”.Rumska biblioteka pękała w szwach oraz…ze śmiechu!

Reklama
Reklama

– Jeśli zaczniesz opowieść od zdeprecjonowania swojej osoby, ludzie Cię polubią – powiedział mi kiedyś Jan Nowicki. Postanowiłem więc, że napiszę książkę o tym, co mi w życiu nie wyszło – mówi Piotr Gąsowski.
Przez pięć lat pracowicie spisywał swoje wspomnienia, co komentuje z właściwym sobie, lekko sardonicznym poczuciem humoru: no może trochę długo, ale to dlatego, że robiłem to sam!

fot. Aga Doborzyńska
fot. Aga Doborzyńska

W książce pod przewrotnym tytułem „Co mi w życiu nie wyszło” czytelnik dostaje przegląd „Gąsowskich” traum, podanych z przymrużeniem oka, autoironią, a nawet swoistą dezynwolturą. Goście rumskiej biblioteki mogli się zatem dowiedzieć m.in. co łączyło Pana Piotra z Robinem Williamsem, jak skończyła się jego przygoda na planie filmu porno oraz czego dowiedział się o sobie od Gustawa Holoubka.

– Pan Piotr przyznał się do osiągniętego mistrzostwa w dygresjach, czego jednak widownia nie miała mu za złe. Wspólnie z prowadzącym Mariuszem Hybiakiem szybko weszli w komitywę, nie stroniąc od sytuacyjnych żarcików – relacjonuje Stacja Kultura w Rumi.

fot. Aga Doborzyńska
fot. Aga Doborzyńska

Więcej wydarzeń, kultury i rozrywki w Rumi

Więcej informacji na temat kolejnych wydarzeń w Stacji Kultura w Rumi znajdziecie w kategorii Kultura i Rozrywka. Zapraszam! 🙂


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *