Piotr Gąsowski w Rumi. Spotkanie autorskie.

piotr gasowski w rumi spotkanie autorskie kiedy i gdzie
Reklama
Reklama

Stacja Kultura w Rumi zaprasza na spotkanie z Piotrem Gąsowskim wokół jego autobiograficznej książki pod przewrotnym tytułem „Co mi w życiu nie wyszło”.„Jeśli zaczniesz opowieść od zdeprecjonowania swojej osoby, ludzie Cię polubią – powiedział mi kiedyś Jan Nowicki. Postanowiłem więc, że napiszę książkę o tym, co mi w życiu nie wyszło.” – mówi Piotr Gąsowski.
Przez pięć lat pracowicie spisywał swoje wspomnienia, co komentuje z właściwym sobie, lekko sardonicznym poczuciem humoru: no może trochę długo, ale to dlatego, że robiłem to sam!

Reklama
Reklama

Czytelnik dostaje przegląd „Gąsowskich” traum, podanych z przymrużeniem oka, autoironią, a nawet swoistą dezynwolturą. Co zatem łączyło Piotra z Robinem Williamsem? Jak skończyła się jego przygoda na planie filmu porno? Czego dowiedział się o sobie od Gustawa Holoubka? – o tym będziemy mieli okazję dowiedzieć się nie tylko z biografii ale i od samego autora w trakcie spotkania w Stacji Kultura.

Spotkanie autorskie z Piotrem Gąsowskim. Czwartek, 6 lutego 2020 o 17:30 – 19:00, Stacja Kultura – Biblioteka Rumia, ul. Starowiejska 2, 84-230 Rumia. Wstęp wolny. W trakcie spotkania będzie możliwość zakupienia książek i uzyskania wpisu od autora.

(źródło: Stacja Kultura w Rumi. Zdjęcie pochodzi z oficjalnej strony aktora, ze spektaklu „Sceny dla dorosłych czyli sztuka kochania.”)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *