Wiadomości

Trzecia edycja kursu samoobrony w Rumi

Trzecia edycja kursu samoobrony w Rumi
Reklama Reklama

27 stycznia ruszą zapisy na kolejną, trzecią już edycję bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet w Rumi. Zajęcia są połączeniem ćwiczeń fizycznych oraz wykładu.Kurs skierowany jest do każdej z kobiet, która chciałaby poprawić swoje bezpieczeństwo, zobaczyć i nauczyć się jak obronić się przed napastnikiem. W rolę instruktora, trenera i szkoleniowca ponownie wcieli się Tomasz Szewczak, posiadający doświadczenie nabyte podczas wieloletniej pracy w służbach mundurowych, grupach specjalnych i w środowisku cywilnym. Jak podkreśla, swoje metody w pełni dopasował do potrzeb mieszkańców.

Zapisy na trzecią edycję kursu samoobrony dla kobiet w Rumi rozpoczną się 27 stycznia 2020 r.., poprzez fanpage Defender30. Pierwszego z dziesięciu zaplanowanych warsztatów możemy spodziewać się już w lutym. Zajęcia będą odbywać się w każdy piątek, o godzinie 18:00, w Domu Kultury SM Janowo.

O poprzednich dwóch edycjach kursu samoobrony w Rumi pisałem między innymi we wpisach:

Podajcie informację dalej. 🙂 Niech każda kobieta dowie się, że ma możliwość uczestnictwa w darmowym kursie dla poprawy swojego bezpieczeństwa. 🙂


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Jeden komentarz

  1. Bardzo dobrze, że odbywają się takie kursy. Kobiety będą czuły się pewniej. Mam nadzieję że instruktorzy podkreślają, aby decydować się na kontakt fizyczny tylko w ostateczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.