Policja poszukuje zaginionej Pauliny Owczarek

Policja poszukuje zaginionej Pauliny Owczarek
Reklama
Reklama

Lokalni policjanci poszukują zaginionej Pauliny Owczarek. Kobieta ma 26 lat i jest mieszkanką Wejherowa.Jak czytamy w opublikowanym komunikacie Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie, kobieta w dniu 23 lipca (czwartek), około godziny 8.30, wyszła z domu w Wejherowie przy ul. Karnowskiego. Do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, nie nawiązała też żadnego kontaktu z rodziną oraz środowiskiem znajomych.

Reklama
Reklama
(źródło: KPP Wejherowo)

Rysopis zaginionej Pauliny Owczarek:

  • Wiek 26 lat, 
  • wzrost 157 cm,
  • średniej budowy ciała,
  • włosy koloru ciemnego proste do ramion,
  • oczy koloru brązowego

Kobieta ubrana była w szarą bluzę rozpinaną na guziki, spodnie jeansowe koloru niebieskiego, obuwie sportowe koloru białego, czarna torebka z charakterystycznymi falbankami.

Osoby, które mogą pomóc w odnalezieniu kobiety proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Wejherowie, tel. 47 742 97 22 lub 47 742 97 36.

Jednocześnie policjanci przypominają, że jeżeli osoba dorosła nie chce kontaktować się z osobami najbliższymi, policja gwarantuje, iż nie przekaże im żadnych informacji co do miejsca przebywania osoby zaginionej. Policjanci poinformują wyłącznie o tym, że żyje i jest cała i zdrowa.

(źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *