Policjanci szukają świadków zdarzenia drogowego z Rumi

rumia pobicie policja
Reklama
Reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Rumi prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie zdarzenia drogowego do którego doszło 10 listopada 2020 roku przy skrzyżowaniu ulic Starowiejskiej, Wybickiego i Roszczynialskiego.Każdy, kto posiada informację o zdarzeniu lub tożsamości sprawcy, albo posiada nagranie z kolizji,  proszony jest o kontakt z funkcjonariuszami Wydziału Prewencji Komisariatu Policji w Rumi.

Reklama
Reklama

Do zdarzenia doszło 10 listopada 2020 około godzimy 19:45 przy skrzyżowaniu ulic Starowiejskiej, Wybickiego i Roszczynialskiego w Rumi, gdzie kierowca samochodu Ford Mondeo zatrzymał się na wysokości osi jezdni ul. Wybickiego w celu wykonania manewru skrętu w ulicę Starowiejską i wtedy nadjechał inny samochód, który podczas nieprawidłowo wykonywanego manewru omijania uderzył w lewą stronę Forda, powodując uszkodzenia reflektora lewego, błotnika lewego i lewej strony przedniego zderzaka. Ponadto w wyniku zdarzenia, kierująca fordem wraz z pasażerem zostali zakleszczeni w pojeździe, a sprawca nie zatrzymał się i odjechał z miejsca zdarzenia.

Najprawdopodobniej w samochodzie sprawcy mogą być uszkodzenia prawej przedniej strony samochodu.Policjanci szukają świadków zdarzenia!

Wszyscy, którzy mają jakiekolwiek informację na temat tego zdarzenia i/lub tożsamości sprawcy oraz wiedzą w jakim kierunku odjechał sprawca, proszeni są o kontakt z policjantami pod numerem telefonu 47 742 99 22. Być może ktoś posiada nagranie z kamery samochodowej dotyczące tego zdarzania.

Informacje (oraz nagranie video) można również przekazywać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: komisariat.rumia@gd.policja.gov.pl 

(komunikat Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *