Policjanci z Rumi zatrzymali podejrzanego o pedofilię

Policjanci z Rumi zatrzymali podejrzanego o pedofilię
Reklama
Reklama

Kryminalni z Rumi zatrzymali 40-latka podejrzanego o czyn o charakterze pedofilskim. Mężczyzna trafił do aresztu śledczego. Za popełnione przestępstwo mu grozi kara pozbawienia wolności do 12 lat.

W minionym tygodniu policjanci kryminalni z Rumi zatrzymali 40-letniego mężczyznę z Gdańska w związku z podejrzeniem popełnienia przez niego przestępstwa o charakterze pedofilskim.

Reklama
Reklama

Funkcjonariusze pracowali nad tą sprawą już od dłuższego czasu. Jak ustalili, do przestępstwa wobec małoletniej (osoby poniżej 15 roku życia) doszło jeszcze w ubiegłym roku.

Podczas przeszukania mieszkania mężczyzny mundurowi zabezpieczyli telefon komórkowy należący do zatrzymanego. Sprawca został już przesłuchany w prokuraturze, gdzie usłyszał zarzut. W piątek w sąd rejonowy tymczasowo aresztował 40-latka na okres 3 miesięcy. Mężczyzna został przewieziony przez policjantów do aresztu śledczego.

Za popełnione przestępstwo grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

O zdarzeniu poinformowała w swoim komunikacie Komenda Wojewódzka Policji w Gdańsku.

[zdjęcie tytułowe: pexels.com]

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *