KomunikatyRumia KryminalnieWiadomości

Rumia. Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?

Rumia. Czy rozpoznajesz tego mężczyznę?
Reklama Reklama

Policjanci z Komisariatu Policji w Rumi prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru. Jak informują, związek ze sprawą może mieć mężczyzna, którego wizerunek został zarejestrowany na monitoringu. Osoby, które rozpoznają tego mężczyznę ze zdjęć i filmu lub posiadają informacje na jego temat, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami.

Policjanci z Komisariatu Policji w Rumi prowadzą czynności w sprawie kradzieży roweru Unibike Expedition. Mundurowi udostępnili zdjęcie oraz nagranie z monitoringu z dnia 3 maja 2021 r. Możemy na nich zauważyć, że do zdarzenia doszło około godz. 4:35.

Kradzież roweru w Rumi (zdjęcie z monitoringu, 3.05.2021):

fot. KPP Wejherowo

Kradzież roweru w Rumi (nagranie wideo z monitoringu, 3.05.2021):

(źródło: KPP Wejherowo)

Policja poszukuje sprawcę

Każdy, kto rozpoznaje tego mężczyznę proszony jest o kontakt osobisty lub telefoniczny z oficerem dyżurnym tel.: 47 742 99 22. Informacje można przekazać również w formie elektronicznej pisząc na adres komisariat.rumia@gd.policja.gov.pl.

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
 • Fascinated
 • Happy
 • Sad
 • Angry
 • Bored
 • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor.

Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Jeden komentarz

 1. to pewnie ten sam typ, co na Dębowej zawinął rower 9 maja o godzinie 0.53.
  Plecaczek, lampa w ryju.
  Więcej tutaj: https://fb.watch/5wQ-7CGIvr/

  Może panowie policjanci przejada się z filmami na ul. Rajską 50 i popytają szefa tego domu i mieszkańców. Tak tylko sugeruję.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

8 + 1 =