Potrącenie 13-latki. Kierowca był pod wpływem alkoholu.

Potrącenie 13-latki. Kierowca był pod wpływem alkoholu.
Reklama
Reklama
22 listopada po godzinie 13:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o potrąceniu 13-latki na ulicy Dębogórskiej w Rumi. Sprawca odjechał z miejsca zdarzenia, lecz został zatrzymany przez policjantów w Redzie. Jak się okazało był nietrzeźwy. Teraz sprawą zajmują się śledczy, których zadaniem będzie szczegółowe wyjaśnienie wszelkich okoliczności.
 
Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy pracujących na miejscu zdarzenia wynika, że kierowca Toyoty Yaris potrącił 13-latkę, która prawdopodobnie przechodziła przez przejście dla pieszych, a następnie odjechał z miejsca zdarzenia, zostawiając ją na jezdni i nie udzielając pomocy.
 
Ranna piesza została przetransportowana do szpitala. Natychmiast po otrzymaniu informacji, policjanci ustalili numery tablic rejestracyjnych, które zostały przekazane innym patrolom. Około godziny 14:00 funkcjonariusze zatrzymali 63-letniego kierowcę. Mężczyzna został przebadany alko-testem: badanie to wykazało, że miał on ponad 2 promile alkoholu w organizmie.
 
Teraz sprawą zajmują się policjanci z Wydziału Dochodzeniowo – Śledczego Komisariatu Policji w Rumi, którzy będą szczegółowo wyjaśniali okoliczności tego wypadku.
 
(źródło: wejherowo.policja.gov.pl)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *