Pożar domu w Rumi. Trwa zbiórka środków dla pogorzelców

Pożar domu w Rumi. Trwa zbiórka środków dla pogorzelców
Reklama
Reklama

22 czerwca 2023 roku przed godziną 15:20 doszło do pożaru budynku jednorodzinnego oraz zabudowań gospodarczych na terenie jednej z posesji przy ulicy Ludwika Waryńskiego w Rumi.

Reklama
Reklama

Na skutek pożaru życie Pani Justyny i jej rodziny zamieniło się w pogorzelisko. Ogień w kilka chwil zabrał siedmio osobowej rodzinie cały dobytek życia.

W internecie została uruchomiona zbiórka środków, które zostaną przeznaczone na pomoc pogorzelcom z Rumi. Wydarzenie koordynowane jest przez Akademię Dobrych Pomysłów.

„W związku z pożarem jaki miał miejsce w miejscowości Rumia po kontakcie z panią Justyną i jej córkami, jako Akademia Dobrych Pomysłów w ramach statutowych celów uruchamiamy społeczną pomoc dla pogorzelców.”

„100% zebranej kwoty jest przekazywane pogorzelcom w oparciu o dokładne rozliczenie każdej zbiórki na podstawie faktur i przelewów bankowych.”

– deklarują organizatorzy zbiórki.

Link do zbiórki na pogorzelców z ul. NoWaryńskiego w Rumi: https://pomagam.pl/rumia.

(fot. Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie / Facebook)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *