Pożar przy ul. Bolesława Chrobrego

Pożar przy ul. Bolesława Chrobrego
Reklama
Reklama

Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie poinformowała o poniedziałkowej interwencji przy pożarze sadzy w przewodzie kominowym budynku przy ul. Bolesława Chrobrego w Rumi.

W miniony poniedziałek (15 lutego) ok. godziny 18:00 doszło do pożaru sadzy w przewodzie kominowym budynku jednorodzinnego znajdującego się przy ulicy Bolesława Chrobrego w Rumi. Strażacy odpowiednio zabezpieczyli teren, a podczas gaszenia pożaru użyli podnośnika hydraulicznego. Na miejscu działały łącznie trzy zastępy z Redy oraz Rumi.

Reklama
Reklama
Pożar przy ul. Bolesława Chrobrego. (fot. OSP Reda)

Do zdarzenia udał się zastęp GBA Mercedes z pełną obsadą, liczącą 6 ratowników – relacjonują strażacy z OSP Reda. – Po dojeździe na miejsce zastano zastępy z JRG Rumia. Działania objęły m.in. zabezpieczenie miejsca zdarzenia, podanie prądu mgłowego do komina z użyciem lancy kominowej. W działaniach gaśniczych użyto również podnośnika hydraulicznego – komentują interwencję.

O innych interewencjach Ochotniczej Straży Pożarnej w Redzie możecie przeczytać na blogu pod tagiem OSP Reda lub na profilu Facebookowym Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie.

Zobacz również:

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *