Pożar przy ul. Kolejowej w Rumi

Pozar Kolejowa Rumia 1 2

W nocy z wtorku na środę (13-14 kwietnia) doszło do pożaru na ul. Kolejowej w Rumi.

Reklama Reklama

W nocy z wtorku na środę (13-14 kwietnia) doszło do pożaru budynku przy ul. Kolejowej w Rumi. Informacje o zdarzeniu udostępniła na swoim fanpage’u Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie. Jak się okazało, pożar powstał w kotłowni budynku jednorodzinnego.

Strażacy z OSP relacjonują przebieg akcji:

W nocy z wtorku na środę zaalarmowano nas o godzinie 01:53. Zgłoszenie dotyczyło pożaru budynku w Rumi przy ulicy Kolejowej. Po dojeździe zastępu z naszej jednostki zastano prowadzące już działania zastępy z JRG Rumia. W budynku jednorodzinnym doszło do pożaru w kotłowni, który został opanowany przed naszym przyjazdem. Działania naszego zastępu objęły wsparcie działań, ratownicy zabezpieczeni w sprzęt ochrony układu oddechowego przeszukali cały budynek pod kątem obecności osób poszkodowanych.

Pozar Kolejowa Rumia

Budynek został oddymiony i sprawdzony pod kątem obecności gazów niebezpiecznych. Do jednostki skład OSP Reda powrócił około godziny czwartej.

(źródło: fanpage Ochotnicza Straż Pożarna w Redzie)

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *