Premiera książki dla dzieci. Autorką jest mieszkanka Rumi

Premiera książki dla dzieci. Autorką jest mieszkanka Rumi
Reklama
Reklama

Miejski Dom Kultury w Rumi zaprasza najmłodszych wraz z rodzicami na listopadową promocję nowej książki detektywistycznej autorstwa mieszkanki naszego miasta – Mai Strzałkowskiej. Jest to kolejne wydanie z serii „Mali Detektywi”, na które fani Julki i Szpulki musieli czekać dwa lata.

Maja Strzałkowska to mieszkanka Rumi, pisarka, która wydawanie książek wzięła w swoje ręce. Samodzielnie wydaje także aktywizujące audiobooki dla dzieci z serii „Rozplątane Historie Julki i Szpulki” oraz multimedialne e-booki. Spotyka się z dziećmi podczas warsztatów, by uczyć je samodzielnego myślenia, logiki, spostrzegawczości, by wzmacniać w nich poczucie sprawczości.

Reklama
Reklama

Spotkanie odbędzie się 30 listopada o godzinie 18:00. MDK Rumia zaprasza na premierowe czytanie książki i wspólne rozplątanie nowego śledztwa Julki i Szpulki wraz z autorką. Będzie to oficjalna premiera i pierwsze czytanie książki. Wstęp wolny!

Co jeszcze dzieje się w Rumi? Imprezy, wydarzenia, koncerty, spektakle

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi (jak zawsze) znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *