Problem mieszkańca: Wandale i bazgranie po murach

rumia grafitii tymczasem w rumi wandale blog 3
Reklama
Reklama

Otrzymałem dziś zgłoszenie od jednego z mieszkańców o przykrym incydencie, który wydarzył się na osiedlu przy ulicy Gdańskiej 4 w Rumi.Poniżej zamieszczam wiadomość oraz zdjęcia, jakie otrzymałem od jednego z czytelników na fanpage’u Tymczasem w Rumi:

Reklama
Reklama

Witam. Poprzedniej nocy [21.02.2020] dokonano aktu wandalizmu na naszym osiedlu, a dokładnie przy ulicy Gdańskiej 4. Zostały namalowane wulgarne napisy i zostało zniszczone przejście tunel oraz śmietnik i wejście do klatki. W poprzednim czasie został zniszczony transformator oraz budynki, w których mieści się fryzjer i maszyny do szycia. Może ktoś coś widział i uda się złapać tych wandali? Przesyłam zdjęcia.

[ngg src=”galleries” ids=”36″ display=”basic_thumbnail” thumbnail_crop=”0″]

Więcej o problemach mieszkańców Rumi możecie przeczytać w kategorii Problemy mieszkańców.

Zobacz:


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. Lusi

    To musiało być między 22.15 a 23.00,bo jak byłam parę minut po 22 na balkonie to tego nie było,a o 23 już tak.Niedaleko jest kamera,to może można zobaczyć kto w tych godzinach się tam kręcił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *