Przejście dla pieszych przy ul. Derdowskiego

Przejście dla pieszych przy ul. Derdowskiego
Reklama
Reklama

Blog i fanpage Tymczasem w Rumi już od dłuższego czasu stanowią miejsca, w których mieszkańcy mają okazję do dyskusji i rozmów na temat bieżących problemów występujących na terenie miasta. Z jednym z nich zgłosiła się Pani Kamila, która poruszyła temat przejścia dla pieszych na ulicy Derdowskiego.

W poście opublikowanym na fanpage’u Pani Kamila podkreśla, że miejsce to nie jest dostosowane do potrzeb mieszkańców:

„Chciałam zwrócić uwagę władz naszego miasta na przejście dla pieszych przed Ośrodkiem Zdrowia na ulicy Derdowskiego. Przez wysoki krawężnik ciężko jest wjechać wózkiem dziecięcym czy na wòzku inwalidzkim. Jest to taki punkt w naszym mieście gdzie przejście dla pieszych powinno być dostosowane do potrzeb wszystkich mieszkańcòw. Brakuje też przejscia dla pieszych z drugiej strony w okolicy Apteki Polskiej, na tej samej ulicy.”

Zainteresowanie problemem okazał przewodniczący rady miasta, Ariel Sinicki, który zadeklarował przyjrzeć się sprawie. Gdy tylko pojawią się nowe informacje, zaktualizuję wpis.


Przejście dla pieszych na ulicy Derdowskiego. Zdjęcie od czytelniczki.

Aktualizacja:

Przejście zostało poprawione. Zdjęcie autorstwa Pani Kamili.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *