Remont elewacji w blokach SM Janowo

Remont elewacji w blokach SM Janowo
Reklama
Reklama

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Janowo” rozpoczyna serię renowacji elewacji. #KiepskieRymy 😉 Jako pierwsze na liście widnieją budynki przy Pomorskiej 9 i 31, na których prace rozpoczęły się jeszcze w ubiegłym tygodniu.


Prace wykonane przez Spółdzielnie mają polegać na zmyciu i pomalowaniu ścian, które w minionym okresie uległy biodegradacji. W przypadku, gdy renowacją zostanie objęta ściana, na której znajdują się loggie, odprowadzeniu ulegną występujące tam wody opadowe. Prace w takich przypadkach będą realizowane zgodnie z zakresem określonym dla tych robót w ramach corocznego funduszu remontowego. W ubiegłym tygodniu rozpoczęto prace w budynkach Pomorska 9 i Pomorska 31.

Jak zapowiada SM Janowo, w tym roku renowacje ścian zostaną wykonane jeszcze w kilku budynkach, po przeprowadzeniu kolejnych przeglądów

Reklama
Reklama
zdjęcie tytułowe: Spółdzielnia Mieszkaniowa Janowo

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *