Remont ulicy Abrahama w Rumi

Ulica Abrahama w Rumi
Remont ulicy Abrahama w Rumi
Reklama
Reklama

Urząd miasta zapowiedział przebudowę ulicy Abrahama, na odcinku od ulicy Starowiejskiej do mostku nad Zagórską Strugą.

Modernizacja ulicy Abrahama rozpocznie się na początku września. Będzie polegać na wymianie asfaltowej nawierzchni na betonową kostkę.

Reklama
Reklama

Koszt inwestycji to ponad 500 tysięcy złotych, a podmiotem odpowiedzialnym za jej wykonanie jest Firma Budowlano-Drogowa MTM S.A. Zadanie jest finansowane w całości ze środków własnych gminy.

Realizacja robót drogowych będzie się wiązać z tymczasowymi zmianami organizacji ruchu. Warto zwrócić uwagę na okresowe oznakowanie. W razie pytań lub wystąpienia nieprzewidzianych trudności możesz skontaktować się z Piotrem Ślusarskim, kierownikiem Referatu Inwestycji Drogowych, pod numerem: 58 679 65 43 lub adresem mailowym: p.slusarski@um.rumia.pl.

Zakończenie prac na ul. Abrahama w Rumi planowane jest na październik 2023 roku.

Co buduje się w Rumi?

Co buduje się w mieście Rumia? Sprawdź kategorię INWESTYCJE, gdzie znajdziesz wiadomości o przetargach, remontach, modernizacjach i nowych miejscach biznesowych w Rumi.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *