Rok temu Mont Blanc, tym razem trzy kolejne najwyższe szczyty!

68446093 1202596763253108 2532381995544084480 O

Obchodząc Światowy Dzień Pozytywnie Zakręconych (17 sierpnia) nie mogę nie wspomnieć o wspaniałych ludziach, z którymi nawiązałem kontakt np. dzięki prowadzeniu fanpage’u i bloga Tymczasem w Rumi.

Reklama Reklama

Należą do nich m.in. Maciej Turek i Monika Nakonieczna, którzy (mniej więcej) rok temu odwiedzili Alpy i zdobyli najwyższy szczyt Europy – Mont Blanc.

Na tym jednak nie poprzestali. W te wakacje mieszkańcy Rumi zdobyli z kolei najwyższy szczyt górski w Niemczech: Zugspitze, najwyższy szczyt Austrii: Grossglockner oraz najwyższy szczyt Słowenii: Triglav. Co ważne, przy każdej wyprawy rumianie nie zapomnieli uwiecznić podkreślając przywiązanie do małej ojczyzny!

Serdeczne gratulacje i powodzenia podczas realizacji dalszych planów! 🙂 Więcej wakacyjnych wypadów z rumskim akcentem w tle znajdziecie tutaj: https://tymczasemwrumi.pl/rumia-na-swiecie/

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *