BlogHistorie i sukcesy mieszkańców Rumi

Rok temu Mont Blanc, tym razem trzy kolejne najwyższe szczyty!

Rok temu Mont Blanc, tym razem trzy kolejne najwyższe szczyty!
Reklama Reklama

Obchodząc Światowy Dzień Pozytywnie Zakręconych (17 sierpnia) nie mogę nie wspomnieć o wspaniałych ludziach, z którymi nawiązałem kontakt np. dzięki prowadzeniu fanpage’u i bloga Tymczasem w Rumi.Należą do nich m.in. Maciej Turek i Monika Nakonieczna, którzy (mniej więcej) rok temu odwiedzili Alpy i zdobyli najwyższy szczyt Europy – Mont Blanc.

Na tym jednak nie poprzestali. W te wakacje mieszkańcy Rumi zdobyli z kolei najwyższy szczyt górski w Niemczech: Zugspitze, najwyższy szczyt Austrii: Grossglockner oraz najwyższy szczyt Słowenii: Triglav. Co ważne, przy każdej wyprawy rumianie nie zapomnieli uwiecznić podkreślając przywiązanie do małej ojczyzny!

Serdeczne gratulacje i powodzenia podczas realizacji dalszych planów! 🙂 Więcej wakacyjnych wypadów z rumskim akcentem w tle znajdziecie tutaj: https://tymczasemwrumi.pl/2018/10/31/rumia-na-swiecie/


Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *