Rumia. Odbierz tysiąc złotych na realizację swojego pomysłu 💡🤑

Rumia. Odbierz tysiąc złotych na realizację swojego pomysłu 💡🤑
Reklama
Reklama

Czy od dawna planujesz jakieś wydarzenie? Marzy Ci się happening opowiadający o ważnej dla Ciebie sprawie? Chciałbyś zorganizować wystawę lokalnego fotografa? A może masz zupełnie inny pomysł na aktywność dla mieszkańców Twojego miasta? Jeżeli na chociaż jedno pytanie odpowiedź brzmi tak, złóż wniosek na „Bony na aktywność”.

Cześć! Jeśli przybyłeś tu z fanpage’u Tymczasem w Rumi – wpisy na blogu (WWW) pojawiają się jeszcze częściej, niż te na Facebooku! Dzięki nim będziesz wiedział, co dzieje się w Rumi.

Bony na aktywność to do 1000 zł na pomysły mieszkańców. Dzięki dofinansowaniu w kwocie możesz zamienić „fajnie byłoby to zrobić” na „zróbmy to!”.

– Bonami na aktywność chcemy wspierać naszych mieszkańców w ich działaniach oraz propagować idee lokalnych działań na rzecz ważnych spraw. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy czują potrzebę serca do zrobienia czegoś pozytywnego! – przekonuje Fundacja Dla Was, organizator i koordynator projektu.

Bony na aktywność w Rumi – co to takiego?

Bony na aktywność to nic innego jak dofinansowanie Twojego pomysłu. Jeżeli od dawna chodzi Ci po głowie organizacja ciekawego wydarzenia, niecodziennych zajęć lub kampanii społecznej w ważnej dla Ciebie sprawie to nie czekaj już więcej, tylko wypełnij wniosek i zgłoś swój pomysł!

Kto może odebrać bon na aktywność w Rumi? Gdzie to zrobić?

Bon może otrzymać każdy pełnoletni mieszkaniec Rumi, który prawidłowo wypełni wniosek i przedstawi nam swój pomysł. Nie musisz mieć fundacji, stowarzyszenia czy własnej firmy. Wystarczy Ci wsparcie przynajmniej 2 osób, które, tak jak Ty, mają siłę i energię do działania.
 
Wniosek jest dostępny na stronie dlawas.org oraz w Strefie Dla Was przy ul. Pomorskiej 11.
Wypełnione wnioski można składać na adres mailowy strefa@dlawas.org lub osobiście w siedzibie, do 30.06.2022 r. Więcej informacji pod numerem: 58 500 87 28.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *