Rumia. Pijany kierowca spowodował kolizję na ul. Kościuszki

rumia pobicie policja
Reklama
Reklama

Jak poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie, w minioną niedzielę 32-letni kierowca BMW wjechał w latarnię uliczną przy ul. Kościuszki. Był nietrzeźwy.

W niedzielę (21 lutego) w nocy lokalni policjanci otrzymali zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na ul. Tadeusza Kościuszki w Rumi. Mundurowi wstępnie ustalili, że kierujący BMW 32-latek prawdopodobnie stracił panowanie nad samochodem, po czym zjechał na pobocze drogi i uderzył w uliczną latarnię. Jak się okazało, mężczyzna był nietrzeźwy- miał około 2 promili alkoholu w organizmie. Był on także poszukiwany sądowym nakazem.

Reklama
Reklama

Funkcjonariusze zatrzymali kierowcy prawo jazdy oraz dowód rejestracyjny. Niebawem 32-latek zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Przestępstwo kierowania samochodem w stanie nietrzeźwości jest zagrożone karą do 2 lat pozbawienia wolności.

O czym jeszcze mówi się w Rumi?

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *