Rumia pobiegnie po raz drugi!

Rumia pobiegnie po raz drugi!
Reklama
Reklama

W najbliższą sobotę (25 maja) druga edycja sportowej imprezy pod hasłem „Rumia biega”! Wydarzenie skierowane jest do osób w każdym wieku. Na uczestników czekają nagrody rzeczowe!


Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Rumi zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do wspólnego biegania na świeżym powietrzu. Drugi z biegów w serii „Rumia biega” odbędzie się 25 maja, w godzinach od 10.00 do 11.30, na boisku bocznym obok stadionu miejskiego oraz na ciągu pieszym wzdłuż Zagórskiej Strugi.

Reklama
Reklama

Poprzednia, pierwsza w tym roku edycja tej sportowej imprezy, odbyła się 18 maja i cieszyła się sporą frekwencją. We wspólnym bieganiu wzięło udział ponad 140 zawodników.

Każdy, kto ukończy bieg, może liczyć na atrakcyjne nagrody rzeczowe, w tym okolicznościowe koszulki sportowe. Losowanie odbędzie się po biegu, na boisku bocznym.

Jolanta Król, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Rumi:

Ten bieg ma wieloletnią tradycję, wcześniej jednak odbywał się pod hasłem „Polska biega„. Wydarzenie jest skierowane właściwie do każdego, gdyż tu nie liczy się rywalizacja, ale przyjemność z biegania

Szczegółowy program wydarzenia:

 • 10:00 – zbiórka uczestników przy stadionie miejskim (boisko boczne)
 • 10:10 – zapoznanie z trasą biegu
 • 10:20 – rozgrzewka
 • 10:30-11:00 – 30-minutowa aktywność ruchowa na 400-metrowej pętli (bieg lub marsz)
 • 11:00-11:10 – odpoczynek
 • 11:10-11:20 – poczęstunek
 • 11:20-11:30 – losowanie nagród

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

  Dodaj komentarz

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *