Reklama Reklama

Rumia. Wypadek ul. Grunwaldzkiej

W niedzielę (7 marca) doszło do wypadku na ulicy Grunwaldzkiej w Rumi (przy wyjeździe z CH Auchan). Koniecznie było zamknięcie DK nr 6 w stronę Redy.

Reklama Reklama

W niedzielę (7 marca) około godziny 12.00 doszło do wypadku drogowego z udziałem dwóch pojazdów, na ulicy Grunwaldzkiej (DK6) w Rumi. Dwie osoby wymagały udzielenia pierwszej pomocy. Strażacy zabezpieczyli miejsce zdarzenia, a następnie usunęli rozległą plamę substancji ropopochodnej, powstałej wskutek wycieków z pojazdów.

Wypadek na ul. Grunwaldzkiej, fot. OSP Reda

Na czas pracy służb konieczne było zamknięcie drogi krajowej nr 6 w kierunku Redy. Ruchem kierowali żołnierze Regulacji Ruchu WP, którzy natrafili na zdarzenie w trakcie wykonywania transportu.

Wypadek na ul. Grunwaldzkiej, fot. OSP Reda

Informacje dotyczące zdarzenia opublikowali strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Redzie. Dziękuję i zachęcam do obserwowania ich strony!

Zobacz również:

  • Pożar przy ul. Gdańskiej. Nie żyje jedna osoba
  • Co wydarzyło się w Rumi? Podsumowanie tygodnia 1-7.03.2021 r.
  • Skrzyżowanie ul. Wybickiego i Derdowskiego w Rumi (Problemy czytelników)
  • Jechał po Rumi – pijany i bez uprawnień!
Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *