Rumia z drona, w 4K. Wygląda pięknie! [WIDEO]

Rumia z drona, w 4K. Wygląda pięknie! [WIDEO]
Reklama
Reklama

Od jednej z czytelniczek otrzymałem bardzo ciekawy film przedstawiający Rumię z lotu ptaka. Jego autorem jest firma lecewmiasto.pl.

Wideo trwa niespełna 10 minut i zostało przygotowane w jakości 4K. Prezentuje najbardziej znane i urokliwe rumskie okolice, m.in. Park Starowiejski, Stadion MOSiR Rumia, cmentarz i kościół w Starej Rumi czy rozwijające się Janowo. Możecie je obejrzeć poniżej:

Reklama
Reklama

Rumia z drona / Rumia z lotu ptaka (czerwiec 2021 r.):

Więcej zdjęć z Rumi znajdziecie w kategorii na blogu: ZDJĘCIA I WIDEO oraz na profilu Tymczasem w Rumi na Instagramie.

Jeśli chcecie podzielić się swoim zdjęciem, oznaczcie mnie w swojej relacji lub zdjęciu @TymczasemwRumi lub hashtagiem: #tymczasemwrumi (a najlepiej – i jednym i drugim :)). Profil obserwuje już ponad 2300 użytkowników, więc będziecie mieli całkiem sporą “publiczność”. 

Oczywiście, prócz tego cały czas jest dla Was dostępny adres e-mail: tymczasemwrumi@gmail.com i wiadomości prywatne na fanpage’u Tymczasem w Rumi

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *