Rumia. Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku!

Rumia. Złodziej zatrzymany na gorącym uczynku!
Reklama
Reklama

Na terenie Rumi został zatrzymany mężczyzna, który ukradł dwa rowery i elektronarzędzia. Na gorącym uczynku przyłapał go właściciel, który ujął złodzieja i wezwał funkcjonariuszy.

13 stycznia (w czwartek) o godzinie 20:00 policjanci otrzymali zgłoszenie o kradzieży rowerów i elektronarzędzi w jednym z domów na terenie Rumi. Natychmiast na miejsce został skierowany policyjny patrol. Po przyjeździe na miejsce mundurowi ustalili okoliczności, w jakich doszło do przestępstwa.

Reklama
Reklama

Okazało się, że sprawca wszedł do budynku przez otwarte drzwi. Następnie zszedł do piwnicy i tam ukradł dwa rowery i szlifierki. Złodzieja zauważył właściciel domu, który go ujął i wezwał policjantów.

Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę i doprowadzili do policyjnej celi. Zostanie przesłuchany i usłyszy zarzut dotyczący kradzieży mienia. Przestępstwo to jest zagrożone karą do 5 lat pozbawienia wolności.

(wpis opracowałem na podstawie informacji Komendy Powiatowej Policji w Wejherowie)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *