Rumia zorganizuje specjalny kiermasz kwiatów

Kiermasz Kwiatow Rumia 2020 Mosir Godziny Otwarcia

Z myślą o rumskich przedsiębiorcach urząd miasta zorganizuje specjalny kiermasz kwiatów. Szczegóły – poniżej.Reklama Reklama

Kiermasz kwiatów w Rumi, organizowany w wyjątkowych okolicznościach, odbędzie się w najbliższy poniedziałek (2 listopada) w godz. 15:00-19:00 na parkingu MOSiR Rumia Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Swój towar będą mogli wystawić i sprzedawać wszyscy zarejestrowani wystawcy.

Kiermasz kwiatów w Rumi. Jak zgłosić swoje stoisko?

Jak zgłosić swoje stoisko z kwiatami? Wystarczy przesłać mailowo na adres: promocja@rumia.eu pełną nazwę firmy oraz numer kontaktowy do właściciela lub dokonać telefonicznego zgłoszenia pod numerem: 530 613 446. Wystawcy będą zwolnieni z wszelkich opłat.Ogrodnicy z Rumi oraz osoby, które w okresie Wszystkich Świętych miały sprzedawać na terenie miasta nagrobne kwiaty, powinny zgłosić się najpóźniej do poniedziałku (2 listopada) do godziny 9:00.

„Gest solidarności” dla lokalnych przedsiębiorców

Zachęcamy wszystkich mieszkańców, aby wsparli lokalnych przedsiębiorców, dokonując choćby symbolicznych zakupów – apeluje urząd miasta w mediach społecznościowych.

Osoby, które zakupią kwiaty wyłącznie w geście solidarności, nie mając dla nich żadnego zastosowania, będą mogły je zostawić w wyznaczonym punkcie. Rośliny w najbliższych dniach zostaną wykorzystane jako miejskie nasadzenia.

Reklama Reklama

(wpis na blogu opracowałem na podstawie komunikatu Urzędu Miasta Rumi)


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *