Radni przygotowali paczkę dla mieszkanki Rumi

rumia radni pomogli mieszkance
Reklama
Reklama

Co roku przedstawiciele urzędu oraz rady miejskiej biorą udział w inicjatywie, której celem jest pomoc potrzebującym. Tym razem wsparcie otrzymała jedna z mieszkanek – mama samotnie wychowująca dwoje niepełnosprawnych dzieci.W akcję zaangażowali się radni: Teresa Hebel, Krzysztof Woźniak, Maria Bochniak, Marcin Kaczmarek, Liliana Bareła-Palczewska, Florian Mosa, Lucyna Miotk oraz przewodniczący rady miejskiej Ariel Sinicki, a także burmistrz Michał Pasieczny i wiceburmistrz Piotr Wittbrodt.

Reklama
Reklama

Dzięki zebranym środkom finansowym udało się zakupić m.in. specjalne okulary korekcyjne oraz artykuły gospodarstwa domowego, które asystent rodziny z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej wskazał jako najbardziej potrzebne.

źródło: Urząd Miasta Rumi


Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *