Rumscy uczniowie w Dzień Dobry TVN

Dzień dobry TVN w Rumi
fot. Urząd Miasta Rumi
Reklama
Reklama

Informacja w ramach ciekawostki. 🙂 W poniedziałek (2 września) reporter programu Dzień Dobry TVN Robert Stockinger przywitał nowy rok szkolny 2019/2020 w Rumi, gdzie odwiedził Szkołę Podstawową nr 7 im. Karola Wojtyły. Rumska placówka została zaprezentowana jako szkoła, w której dzieci mają możliwość nauki języka kaszubskiego.W porannym paśmie dziennikarze TVN witali dziś rok szkolny wspólnie z nauczycielami, rodzicami i oczywiście uczniami. Gośćmi programu Dobry TVN zostali Dorota Łoboda, Marcin Konrad Jaroszewski i Renata Kim, którzy wzięli udział w rozmowie na temat problemów, z jakimi mogą się borykać szkoły w roku 2019/2020. Fragment nagrania dostępny jest pod tym linkiem.

Reklama
Reklama
Rumscy uczniowie w Dzień dobry TVN
fot. Dzień Dobry TVN

To nie pierwszy raz, gdy ekipa telewizyjna „Dzień dobry TVN” odwiedza Rumię. 11 maja (sobota) prognoza pogody w ramach porannego programu została przeprowadzona w kaktusiarni w Rumi. Zobacz więcej.


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *