Rumska biblioteka wśród Mistrzów Promocji Czytelnictwa!

stacja kultura w rumi
Reklama
Reklama

Stacja Kultura w Rumi zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie Mistrz Promocji Czytelnictwa 2020!

Stacja Kultura w Rumi z wyróżnieniem w ogólnopolskim konkursie Mistrz Promocji Czytelnictwa 2020! W tym roku wyróżnienia otrzymało więcej bibliotek, niż zazwyczaj. Wszystko w ramach wyrazu uznania członków jury dla roli tych bibliotek w upowszechnianiu czytelnictwa w tym szczególnym czasie.

Reklama
Reklama

Chcemy podkreślić ogromne zaangażowanie bibliotek i bibliotekarzy w upowszechnianie czytelnictwa, szczególnie w tym tak szczególnym, i trudnym, roku 2020. Biblioteki i Bibliotekarze stanęli przed nowymi wyzwaniami, dostosowując się do okoliczności i podejmując różnorodne działania, tak, aby zaspokoić oczekiwania i potrzeby czytelników / użytkowników w każdym wieku. Bibliotekarze sprostali tym oczekiwaniom. Działania podejmowane przez biblioteki w tym trudnym okresie cechowała różnorodność, innowacyjność rozwiązań, kreatywność, ogromny zasięg oraz szerokie spektrum form zaoferowanych użytkownikom – podkreśla organizator konkursu, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

2020 rok w Stacji Kultura:

Biblioteka w Rumi, chwaląc się swoim wyróżnieniem, nie zapomniała także o docenieniu sukcesów sąsiednich bibliotek w Wejherowie i Gdańsku.

Gratulujemy serdecznie nagrodzonym i wyróżnionym bibliotekom, w tym znanym i lubianym „sąsiadkom”: Miejskiej Bibliotece Publicznej w Wejherowie oraz Wojewódzkiej i Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gdańsku – skomentowała wyniki konkursu Stacja Kultura na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Pełne wyniki dostępne są na stronie: http://www.sbp.pl/artykul/?cid=23287.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *