Nielegalna uprawa konopi na terenie Rumi!

Nielegalna uprawa konopi na terenie Rumi!
Reklama
Reklama

Policja zlikwidowała nielegalną plantację konopi indyjskich w Rumi.

Kryminalni z Komisariatu Policji w Rumi wspólnie z policjantami Wydziału dw. z Przestępczością Narkotykową gdańskiej komendy wojewódzkiej na ternie Rumi ujawnili i zlikwidowali nielegalną uprawę konopi.

Reklama
Reklama
Nielegalna plantacja marihuany w Rumi – zdjęcia policji.

Nielegalna plantacja i uprawa marihuany w Rumi. 122 rośliny!

Plantacja marihuany zorganizowana była w domu, w dwóch pomieszczeniach zaadaptowanych na potrzeby uprawy konopi indyjskich. Funkcjonariusze zabezpieczyli 122 rośliny. Ponadto w domu mężczyzny ujawnili 12 ściętych i ususzonych roślin oraz susz roślinny o wadze ponad 1,3 kilograma. Narkotyki zostały zabezpieczone. Przeprowadzone badania potwierdziły, że była to marihuana.

Uprawa i posiadanie znacznej ilości narkotyków

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo – śledcza, która z technikiem kryminalistyki wykonywała szczegółowe oględziny. Mundurowi zatrzymali 27 i 51-latka w związku z uprawą i posiadaniem znacznej ilości narkotyków.

fot. KPP Wejherowo

Mężczyźni noc spędzili w policyjnej celach. Zostali już przesłuchani oraz usłyszeli zarzuty. Wobec nich został zastosowany tymczasowy areszt na okres 3 miesięcy. Teraz odpowiedzą przed sądem za popełnione przestępstwa, za które grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Zatrzymanie w związku z nielegalną plantacją marihuany w Rumi – zdjęcia policji.

(źródło: KPP Wejherowo)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *