#RumskiMamTalent, czyli czym chwalą się mieszkańcy Rumi?

#RumskiMamTalent, czyli czym chwalą się mieszkańcy Rumi?
Reklama
Reklama

Od zawsze powtarzam, że TwR to strona tworzona przez wieloletniego mieszkańca, dla innych mieszkańców. Dlaczego więc nie zaprezentować czegoś na zasadzie hyde parku? Czas na #RumskiMamTalent.

Jeśli regularnie czytacie bloga, to wiecie już, że w Rumi mieszkają naprawdę utalentowani ludzie. Mamy chociażby własnego Wiedźmina!

Reklama
Reklama

Jakiś czas temu na łamach fanpage’u Tymczasem w Rumi przeprowadziłem mini-zabawę polegającą na prezentacji nietypowych i ciekawych umiejętności, jakie posiadają mieszkańcy naszego miasta. Teraz chciałbym ją reaktywować. 🙂 Sprawdźcie, co z tego wynikło.

Cały czas aktualizuję artykuł, dodając nowych „uczestników”. 🙂

#RumskiMamTalent – posłuchajcie jak to brzmi 🙂

Co powiecie na trochę nowoczesnej muzyki w wykonaniu Gracjana ze Starej Rumi?

Mieszkaniec Rumi gra na instrumencie nazwanym lunchpad. Pozwala on uruchamiać przygotowane klipy i w ten sposób tworzyć melodie.

Zobacz: O mieszkańcu Rumi, który wydał płytę

#RumskiMamTalent – do góry nogami!

Sprawność fizyczna to jedna z tych cech, które przydają się w różnych, nietypowych sytuacjach. Co jeśli (nagle) będziecie musieli pokonać skomplikowany tor przeszkód – na dodatek do góry nogami? 😉

Problemu z tym nie ma Kamil z Rumi, co zresztą możecie zobaczyć na filmiku powyżej!

#RumskiMamTalent – trochę lokalnego folku!

Ponownie wracamy do tematyki muzycznej, tym razem jednak w zupełnie innym wydaniu! Poznajcie utwór „Czerwone jabłuszko” w folkowym wykonaniu Tomasza z Rumi, znanego jako Smãtk!

Ciekawostka. Pieśń „Czerwone jabłuszko” powstała podczas II Wojny Światowej, w czasie okupacji niemieckiej. Stanowiła ostrzeżenie dla zdrajców i kolaborantów. Później została przerobiona na utwór biesiadny.

Czym jeszcze pochwalą się mieszkańcy Rumi?

A może macie inne, niezwykłe umiejętności i chcielibyście się nimi podzielić z innymi? Z przyjemnością zobaczę kolejne filmy, na których prezentujecie swoje oryginalne pasje. Te najciekawsze – opublikuję w ramach mini-cyklu. 

Sprawdź także kategorię: Sukcesy mieszkańców Rumi, czyli Rumską Aleję Gwiazd!

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *