Rumski Rajd Po Szpik po raz czwarty! Znamy szczegóły!

Rumski Rajd „W Drodze po Szpik” to rajd charytatywny o charakterze edukacyjno-informacyjnym, którego głównym celem jest jak największa liczba zarejestrowanych osób jako potencjalni Dawcy Szpiku (Fundacja DKMS).
Reklama
Reklama

Rumski Rajd „W Drodze po Szpik” to rajd charytatywny o charakterze edukacyjno-informacyjnym, którego głównym celem jest jak największa liczba zarejestrowanych osób jako potencjalni Dawcy Szpiku (Fundacja DKMS).Tegoroczny rajd będzie czwartym takim przedsięwzięciem w historii. Start i meta zostaną rozstawione 15 czerwca przy Miejskim Domu Kultury w Rumi (ul. Adama Mickiewicza 19).

Reklama
Reklama

Oficjalnie wraz z partnerami oraz grupami motoryzacyjnymi z Pomorza i okolic zapraszamy na charytatywny, symboliczny IV Rumski Rajd „w Drodze po Szpik”. Pamiętajcie, że wszyscy jesteście współorganizatorami tego eventu, bo to właśnie Wy wspieracie szczytny cel – opowiada Adam Januszewski, jeden z organizatorów Rumskiego Rajdu „W Drodze po Szpik”.

Kierowcy pragną poszerzyć świadomość na temat nowotworów krwi i pokazać innym, że wszyscy możemy się zjednoczyć w jednym celu. To również świetny sposób na uhonorowanie wszystkich na świecie, którzy swój szpik już oddali i ofiarowali szansę na powrót do zdrowia drugiemu człowiekowi.

Chcemy w szczególny sposób zwrócić uwagę jak największej liczby osób na problem zachorowalności na nowotwory krwi oraz wyrazić swoją solidarność z chorymi na całym świecie. Przejechanymi kilometrami zbliżamy się do większej ilości potencjalnych dawców szpiku. To w końcu oni dają szansę drugiemu człowiekowi na powrót do zdrowia – podkreśla Pan Adam.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie rodzinny moto-piknik od 16:30 do 19:00, podczas którego będzie można podziwiać zabytkowe auta i skorzystać z wielu atrakcji dla dzieci i młodzieży. Zostanie uruchomiony także punkt rejestracji potencjalnych dawców szpiku, który będzie działał w godzinach od 12:00 do 19:00. Osoby chętne do pomocy przy jego obsłudze proszone są o kontakt z MDK Rumia, a konkretniej Panem Michałem (tel 603-472-223).

Plakat wydarzenia:

(kliknij, aby powiększyć)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *