Reklama Reklama

Ruszył remont chodnika przy ul. Gdańskiej

Zgodnie z zapowiedziami, w tym tygodniu rozpoczęły się prace remontowe chodnika przy ul. Gdańskiej w Rumi.Reklama Reklama

Wykonawcą remontu jest firma Abruko Sp. z o.o., która w lutym bieżącego roku wygrała przetarg nieograniczony. Zgodnie z warunkami specyfikacji, modernizacja chodnika przebiegnie na odcinku od ul. Katowickiej do Ronda Rotmistrza Pileckiego i ma polegać m.in. na wymianie zdegradowanej podbudowy oraz wymienieniu płyt chodnikowych na kostkę brukową.

Na realizację inwestycji miasto przeznaczy 217 417 zł. Nowy chodnik powinien być gotowy jeszcze do końca maja bieżącego roku.


Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

1 Comment

  1. Ekipa rozkopała wszystko, ułożyła krawężniki i od trzech dni nikt się nie pojawia na budowie! Główna droga na osiedlu, ludzie skaczą po tym piachu i trawie dookoła, przejście zastawione. Masakra. Powinni to skończyć w trybie ekspresowym a ich nie ma!!! Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi?! Nie zapłacili im czy co….

  2. Reklama Reklama

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *