Ryszard Rynkowski zaśpiewa w Rumi

Ryszard Rynkowski zaśpiewa w Rumi
Reklama
Reklama

Ryszard Rynkowski będzie gwiazdą tegorocznych koncertów zorganizowanych z okazji Rumskiego Dnia Seniora. Na wydarzenie obowiązują bilety. Sprawdź, jak je zdobyć. 🙂

Rumski Dzień Seniora (2022)

Pod koniec września poznaliśmy gwiazdę, która wystąpi z okazji Rumskiego Dnia Seniora. To Ryszard Rynkowski, polski piosenkarz, kompozytor, pianista, melorecytator i aktor.

Reklama
Reklama

Koncerty Ryszarda Rynkowskiego w Rumi odbędą się 23 października o godzinie 16:00 i 18:30. Uwaga! Obowiązują bezpłatne bilety.

Ryszard Rynkowski w Rumi. Jak zdobyć darmowe bilety?

Dystrybucja bezpłatnych wejściówek rozpocznie się 3 października (od poniedziałku) w urzędzie miasta. Bilety będzie można odebrać wyłącznie w Biurze Obsługi Mieszkańców Urzędu Miasta Rumi.

W pierwszej kolejności bezpłatne wejściówki będą wydawane posiadaczom Rumskiej Karty Seniora oraz osobom, które złożyły wniosek o jej wydanie. Przy odbiorze biletu należy okazać kartę bądź kopię złożonego wniosku.

Więcej informacji udziela Wydział Spraw Społecznych pod numerem telefonu 58 679 65 39.

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Gdzie w Rumi (i bliskiej okolicy) warto spędzać wolny czas? Jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne i rozrywkowe w Rumi? Dowiesz się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura (kliknij, aby przejść).

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *