Wiadomości

Schował narkotyki do…kanapki. Zatrzymała go Policja

Schował narkotyki do…kanapki. Zatrzymała go Policja
Reklama Reklama

Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Rumi, który miał przy sobie narkotyki. Mundurowi w trakcie legitymowania znaleźli woreczek z amfetaminą…w kanapce. 😉

O zdarzeniu poinformowała w swoim komunikacie Komenda Miejska Policji w Gdyni.

Policjanci podczas służby zauważyli mężczyznę, który nerwowo się zachowywał. Funkcjonariusze postanowili go wylegitymować. W trakcie interwencji mundurowi znaleźli u mężczyzny w kanapce woreczek z białą substancją. W związku z powyższym pojechali do mieszkania 32-latka, w którym znaleźli amfetaminę, marihuanę i tabletki odurzające. Policjanci zabezpieczyli narkotyki i przekazali do badań biegłemu sądowemu, który określił ich rodzaj i ilość.

Stróże prawa przewieźli 32-letniego mieszkańca Rumi do policyjnej celi. W piątek decyzją sądu mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KMP Gdynia)

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

59 − = 56