Schował narkotyki do…kanapki. Zatrzymała go Policja

Schował narkotyki do…kanapki. Zatrzymała go Policja
Reklama
Reklama

Policjanci zatrzymali 32-letniego mieszkańca Rumi, który miał przy sobie narkotyki. Mundurowi w trakcie legitymowania znaleźli woreczek z amfetaminą…w kanapce. 😉

O zdarzeniu poinformowała w swoim komunikacie Komenda Miejska Policji w Gdyni.

Reklama
Reklama

Policjanci podczas służby zauważyli mężczyznę, który nerwowo się zachowywał. Funkcjonariusze postanowili go wylegitymować. W trakcie interwencji mundurowi znaleźli u mężczyzny w kanapce woreczek z białą substancją. W związku z powyższym pojechali do mieszkania 32-latka, w którym znaleźli amfetaminę, marihuanę i tabletki odurzające. Policjanci zabezpieczyli narkotyki i przekazali do badań biegłemu sądowemu, który określił ich rodzaj i ilość.

Stróże prawa przewieźli 32-letniego mieszkańca Rumi do policyjnej celi. W piątek decyzją sądu mężczyzna trafił na 3 miesiące do aresztu. Za posiadanie znacznej ilości narkotyków grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KMP Gdynia)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *