Senior aktywny i kreatywny w Rumi

Senior aktywny i kreatywny w Rumi
Reklama
Reklama

Centrum Handlowe Auchan w Porcie Rumia zaprasza seniorów na warsztaty robienia kolorowych lampionów ze szklanych słoików.

W ramach warsztatów z cyklu „Senior aktywny i kreatywny” uczestnicy, niezależnie od swojego poziomu doświadczenia, będą mogli puścić wodzę fantazji, malując na słoikach specjalnymi farbami i dekorując je różnymi ozdobami.

Reklama
Reklama

Zajęcia to doskonała okazja do nauki, kreatywności, a także do spotkań i wymiany doświadczeń z osobami w podobnym wieku.

Można wybrać motywy zimowe, świąteczne lub całkowicie abstrakcyjne, tworząc niepowtarzalne i osobiste dzieła sztuki. To nie tylko świetna zabawa, ale też okazja do nauczenia się ekologicznego podejścia do sztuki i renowacji codziennych przedmiotów.

Warsztaty odbędą się 25 listopada w godzinach 12-17. Centrum Handlowe Auchan w Porcie Rumia zaprasza do wspólnego tworzenia małych dzieł sztuki i spędzenia czasu w kreatywnej atmosferze! Wstęp wolny.

Co jeszcze dzieje się w Rumi? 

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi (jak zawsze) znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *