Skradziono rower! Pomożecie? :)

Skradziono rower! Pomożecie? :)
Reklama
Reklama

W nocy ze środy na czwartek (10-11 czerwca) w Rumi przy ulicy Gdyńskiej pani Agnieszce skradziono rower. Miał dla niej ogromną wartość sentymentalną. Pomożecie w poszukiwaniach? 🙂O zdarzeniu zostałem poinformowany w wiadomości prywatnej na fanpage’u Tymczasem w Rumi.

Reklama
Reklama

Moi Kochani. Dzisiejszej nocy skradziono mój ukochany rower. Miał dla mnie ogromną wartość sentymentalną. – pisze Pani Agnieszka. – Proszę Was tylko o oczy szeroko otwarte- jeśli zobaczycie gdziekolwiek na żywo, na OLX, na grupach sprzedażowych- dajcie znać. To jest dla mnie bardzo ważne! Sprawa została zgłoszona na policję, aczkolwiek szanse na znalezienie są marne. Pozostaje mi wierzyć, że ktoś z Was gdzieś coś zobaczy. Dziękuję za wsparcie i udostępnienia! -dodaje.

Z Panią Agnieszką możecie skontaktować się tutaj.

Może i tym razem się uda!

Swoją drogą, pomyślałem, że warto informować Was nie tylko o poszukiwaniach ukradzionych/zaginionych fantów, ale także o szczęśliwych zakończeniach, które nie byłyby możliwe bez fanpage’u Tymczasem w Rumi i jego społeczności. 

Wiadomość od mieszkańca o odzyskaniu skradzionego roweru. 🙂

7 maja wstawiłem ogłoszenie dotyczącego skradzionego roweru z dworca w Rumi (link: https://bit.ly/3btMnSg). Uzyskało ono bardzo duże zasięgi – na tyle duże, że gdy jeden z mieszkańców Bolszewa znalazł porzucony rower, inni mieszkańcy (pamiętając o wrzuconym wcześniej poście) zawołali Tymczasem w Rumi w komentarzach (właśnie w ten sposób) i…tym sposobem razem odzyskaliśmy skradziony łup.  #HappyEnd. Tymczasem w Rumi – od mieszkańca, dla mieszkańców. Pamiętajcie. 🔥😎


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *