„Sobótka na kółkach”, czyli wyjątkowy przejazd w Rumi!

sobotka 2020 rumia janowo sm dom kultury janowo tymczasemwrumi
Reklama
Reklama

Dom Kultury SM Janowo od dawien dawna, każdego roku organizuje imprezę „Sobótka, czyli strażacki festyn z pompą”. Z uwagi na pandemię koronawirusa impreza tegoroczna będzie miała charakter przejazdu samochodowego ulicami naszego miasta.W paradzie „Sobótka, czyli strażacki festyn z pompą” wezmą udział wozy bojowe straży pożarnej, Orkiestra dęta Gminy Wejherowo, grupa perkusyjna Tremolo, tancerki samby oraz zabytkowe pojazdy. Start imprezy w najbliższą sobotę 20 czerwca o godz. 17.00 z parkingu przy Domu Kultury SM Janowo, przy ul. Pomorskiej 11.

Reklama
Reklama

Trasa parady Sobótka na kółkach:

Parada pojedzie ulicami: Kujawską, Gdańską, Krakowską, Poznańską, Dębogórską, Wileńską, Warszawską, 3-go Maja, Dokerów i Stoczniowców.

Parada w Rumi (20 czerwca) [WIDEO]:

Nagranie od czytelniczki, Pani Wiktorii:

Imprezy, wydarzenia i kultura w 2020 r. w Rumi

O tym, gdzie w Rumi warto spędzać wolny czas i jakie są najważniejsze wydarzenia kulturalne w Rumi dowiecie się w kategorii: Impreza, wydarzenia i kultura.

(wpis na podstawie informacji prasowej Domu Kultury SM Janowo)


Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *