Wiadomości

Śmiertelny wypadek motocyklisty na ul. Roszczynialskiego w Rumi

Śmiertelny wypadek motocyklisty na ul. Roszczynialskiego w Rumi
Reklama Reklama

W poniedziałek (23 sierpnia) w Rumi doszło do wypadku z udziałem motocyklisty. Jak ustaliła policja, kierowca motocykla uderzył w zaparkowany pojazd dostawczy. W wyniku zdarzenia poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

23 sierpnia około godziny 16.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o wypadku drogowym, do którego doszło w Rumi na ul. Roszczynialskiego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 31-letni motocyklista prawdopodobnie nie dostosował prędkości do warunków drogowych, zjechał na przeciwległy pas ruchu, a następnie powrócił na swój pas uderzając w tył zaparkowanego po prawej stronie pojazdu dostawczego Volkswagen. W wyniku zderzenia kierowca motocykla poniósł śmierć na miejscu.

Jak ustalili funkcjonariusze, motocyklista nie posiadał uprawnień do kierowania. W policyjnych działaniach brał udział biegły specjalista medycyny sądowej oraz z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. Czynności na miejscu zdarzenia nadzorował prokurator. Teraz sprawą wypadku zajmą się śledczy, którzy dokładnie będą wyjaśniać wszelkie okoliczności tego zdarzenia.

Policjanci w swoim komunikacie wydanym po zdarzeniu apelują o zachowanie szczególnej ostrożności i uwagi na drodze. Jednocześnie przypominają, że najczęstszą przyczyną wypadków drogowych jest nadmierna prędkość, brawura oraz brak zachowania szczególnej ostrożności na drodze.

(źródło: KPP Wejherowo)

Daj znać innym mieszkańcom!


Co sądzisz na ten temat?
  • Fascinated
  • Happy
  • Sad
  • Angry
  • Bored
  • Afraid
Reklama Reklama

Udostępnij

O autorze

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.