Mężczyzna z Rumi zatrzymany za posiadanie amfetaminy i marihuany

Mężczyzna z Rumi zatrzymany za posiadanie amfetaminy i marihuany
Reklama
Reklama

Policjanci kryminalni z Rumi zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna został aresztowany, grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

16 sierpnia (poniedziałek) po południu policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Rumi zatrzymali 37-latka. Podczas przeszukania mieszkania część narkotyków policjanci znaleźli w lodówce, a pozostałe były schowane w szafce kuchennej. Łącznie mundurowi zabezpieczyli amfetaminę o wadze prawie 1,5 kg i marihuanę o wadze prawie 800 gramów. Narkotyki zostały przez policjantów zabezpieczone do sprawy i badań przez biegłego specjalistę.

Reklama
Reklama
(źródło: KPP Wejherowo)

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, został przesłuchany oraz usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KPP Wejherowo)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *