Reklama Reklama

Mężczyzna z Rumi zatrzymany za posiadanie amfetaminy i marihuany

Policjanci kryminalni z Rumi zatrzymali 37-letniego mężczyznę, który posiadał znaczną ilość narkotyków. Mężczyzna został aresztowany, grozi mu kara pozbawienia wolności do 10 lat.

Reklama Reklama

16 sierpnia (poniedziałek) po południu policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej z Rumi zatrzymali 37-latka. Podczas przeszukania mieszkania część narkotyków policjanci znaleźli w lodówce, a pozostałe były schowane w szafce kuchennej. Łącznie mundurowi zabezpieczyli amfetaminę o wadze prawie 1,5 kg i marihuanę o wadze prawie 800 gramów. Narkotyki zostały przez policjantów zabezpieczone do sprawy i badań przez biegłego specjalistę.

(źródło: KPP Wejherowo)

Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym areszcie, został przesłuchany oraz usłyszał zarzuty posiadania znacznej ilości narkotyków. Za popełnione przestępstwo grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

(źródło: KPP Wejherowo)

Reklama Reklama

Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *