Śmieszna wpadka w grze edukacyjnej o Rumi

gra edukacyjna rumia, wpadka, smieszne, smieszne obrazki
Reklama
Reklama

Czego mogą nauczyć się dzieci z gry edukacyjnej o Rumi? Oprócz reklamowanego z pudełka „treningu pamięci”, na pewno poćwiczą też…spostrzegawczość i przenikliwość. Tak, jak Pani Aleksandra – czytelniczka TymczasemWRumi.pl. Zaraz przekonacie się, dlaczego.

Reklama
Reklama


Gra edukacyjna o Rumi została wyprodukowana w ograniczonej ilości egzemplarzy i (jak łatwo się domyśleć) stanowi gadżet promujący naszą gminę. Jej zasady nie są za zbyt rewolucyjne. Ot, jest to kolejna odmiana popularnego „memory”, w którym łączymy ze sobą dwa pasujące obrazki. Na 40 elementach znajdziemy charakterystyczne miejsca i symbole kojarzące się z Rumią, takie jak np. Zagórską Strugę, ruiny kościoła Świętego Krzyża czy Biały Dworek. Możecie ją przetestować m.in. w filiach rumskiej biblioteki.

Traf chciał, że na jednym z klocków znajduje się mapa naszego miasta, która wygląda tak:

Z tego miejsca chciałbym pozdrowić wszystkich mieszkańców ulicy „Dembogórskiej” w Rumi. Uważajcie, jak będziecie wracali z pracy, bo dziś na „Jana II Sobieskiego” mogą być duże korki. 🙂

Zobacz: 5 sposób na to, jak wkurzyć mieszkańca Rumi

Autor: Paweł Jałoszewski, Zdjęcia otrzymałem od Pani Aleksandry, czytelniczki.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *