Spektakl „Seks dla opornych” w Rumi

Spektakl „Seks dla opornych” w Rumi
Reklama
Reklama

Dom Kultury SM Janowo w Rumi zaprasza na październikowy spektakl teatralny pt. „Seks dla opornych”. Wstęp wolny!Sztuka „Seks dla opornych” to bijąca na całym świecie rekordy popularności komedia z nutką pikantnego humoru i głębszym morałem w tle – świetna propozycja na udany wieczór.

Reklama
Reklama

Małżeństwo z trzydziestoletnim „stażem” wyrusza do luksusowego hotelu w podróż mającą uratować ich związek. Uzbrojeni w podręcznik „Seks dla opornych” poszukują remedium na nudę w sypialni. Czy weekend we dwoje z dala od codzienności i tytułowy poradnik wystarczą do rozbudzenia wielkich namiętności? Czy namiętny seks po tylu latach jest jeszcze możliwy? I (co ważniejsze) czy jest im jeszcze potrzebny? A może ten wyjazd zakończy się rozwodem?

Spektakl „Seks dla opornych”. 17.10.2019 r. Godzina 18:00. Czas trwania spektaklu 1 godz. 10 min. Dom Kultury SM Janowo serdecznie zaprasza! Już teraz zarezerwuj swój czas. Wstęp wolny!

źródło: materiały organizatora


Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *