Spotkania o Korei Południowej (w języku angielskim)

Spotkania o Korei Południowej (w języku angielskim)
Reklama
Reklama

Stacja Kultura w Rumi zaprasza na pierwsze z cyklu spotkań z Leną Lenkiną – wolontariuszką, która spędziła część swojego życia w Korei Południowej i chce podzielić się swoimi doświadczeniami i wrażeniami na temat tego kraju.

Czy wiesz, że w Korei jesteś rok starszy? Dlaczego niedźwiedź miałby jeść czosnek przez miesiąc? Dlaczego wszystko jest takie słodkie? Czym jest obsesja Starbucksa? Dlaczego wszyscy mieliby się na ciebie gapić w metrze? Jakie są koreańskie standardy urody? Dlaczego na stole w jadalni jest papier toaletowy? Gdzie się podziały święta? Kim są BTS? O co tyle zamieszania z kimchi? Jak zdobyć koreańskie stypendium?

Lena odpowie na wszystkie te pytania i nie tylko!

”Korea to naprawdę wyjątkowe miejsce. Nazywam je moim domem, Korea jest w moim sercu na zawsze. Zapraszam do przyłączenia się do naszych warsztatów!”

Spotkania będą prowadzone w języku angielskim. Obowiązują zapisy: zapisy@bibliotekarumia.pl

Korea nigdy nie śpi!, 19 maja 2022 r., godz. 18:00 – 19:00. Miejsce: Stacja Kultura – Biblioteka Główna Miejska Biblioteka Publiczna im. Floriana Ceynowy w Rumi (Starowiejska 2, 84-230 Rumia)

Co jeszcze dzieje się w Rumi?

Więcej informacji na temat warsztatów, imprez, koncertów i wydarzeń w Rumi znajdziecie w kategorii bloga: “Imprezy, kultura i rozrywka”.

(źródło: Informacja prasowa Stacji Kultura w Rumi)

Reklama
Reklama
Cześć! Jestem Paweł, a Tymczasem w Rumi to moja strona tworzona przez mieszkańca, dla mieszkańców, gości i fanów miasta Rumi. Swoimi wpisami na blogu wnoszę do “rumskiego internetu” autentyczność i humor. Tymczasem w Rumi to także żywiołowa, zżyta i ciekawa świata społeczność, do której zwracam się jako kolega i sąsiad. Warto do niej dołączyć!

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *