Sprawca trzech rozbojów na terenie Rumi zatrzymany!

Sprawca trzech rozbojów na terenie Rumi zatrzymany!
Reklama
Reklama

Funkcjonariusze kryminalni z Rumi oraz z Wejherowa zatrzymali sprawcę trzech rozbojów, do których doszło na terenie naszego miasta w styczniu tego roku.

Reklama
Reklama


Z ustaleń mundurowych wynika, że 32-latek trzykrotnie napadał na pracowników trzech różnych sklepów na terenie Rumi. Za każdym razem groził przedmiotem przypominającym broń palną i żądał pieniędzy z kasy. Dwukrotnie doszło do kradzieży pieniędzy ze sklepowych kas, za trzecim razem sprawca został spłoszony.

Zobacz: Rozbój w sklepie spożywczym w Rumi

Policjanci z wydziału kryminalnego z Rumi oraz z Wejherowa w sobotę w nocy zatrzymali mężczyznę odpowiedzialnego za te przestępstwa. Ustalili także, że Sąd Rejonowy w Kołobrzegu wystawił sądowy nakaz doprowadzenia 32-latka do aresztu śledczego lub zakładu karnego, w celu odbycia 3-letniej kary pozbawienia wolności.

Mężczyzna ostatnie noce spędził w policyjnym areszcie. Niebawem zostanie przesłuchany i usłyszy zarzuty. Za przestępstwo rozboju grozi kara do 12 lat pozbawienia wolności.

źródło: Komenda Powiatowa Policji w Wejherowie

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *