Stwórz piękne, nietypowe i ekologiczne ozdoby choinkowe!

Stwórz piękne, nietypowe i ekologiczne ozdoby choinkowe!
Reklama
Reklama

Biblioteka w Rumi zaprasza na warsztaty z tworzenia ekologicznych ozdób choinkowych. Do ich przygotowania zostaną wykorzystane proste produkty, które można znaleźć w każdym domu.

Jeśli chcecie wyczarować piękne i nietypowe ozdoby na choinkę, rumska biblioteka zaprasza 1 grudnia o godz. 17:00 do Filii nr 4! Zrobimy łańcuch z popcornu i makaronu, bombki z orzeszków ziemnych, pachnące zawieszki z pomarańczy i cytryn oraz gwiazdki z cukru. Potniemy domowe firanki, pobawimy się papierem, włóczką i sznurkiem. Przygotujemy też słodką niespodziankę, którą zawiesicie na swoich domowych choinkach (jeśli wcześniej nie trafi do Waszych brzuchów. :))

Reklama
Reklama

Warsztaty przeznaczone dla rodziców z dziećmi w wieku od 4-5 lat.

Zajęcia Ekologiczne ozdoby choinkowe. Biblioteka Rumia, Filia nr 4 – Zagórze, ul. Górnicza 19. Obowiązują zapisy pod adresem zapisy@bibliotekarumia.pl.

(Zdjęcie tytułowe: Jonathan Borba z Pexels)

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *