Świąteczne 1000 km dla Tomasza Bojara! Podejmij wyzwanie!

Świąteczne 1000 km dla Tomasza Bojara! Podejmij wyzwanie!
Reklama
Reklama

Ultra Way Team zaprasza do udziału w niecodziennej akcji charytatywnej, mającej na celu wsparcie mieszkańca Rumi walczącego z czerniakiem.

Wsparcie dla Tomasza Bojara, mieszkańca Rumi

Nadrzędnym celem inicjatywy jest zbiórka środków na leczenie Tomasza Bojara, mieszkańca Rumi walczącego z czerniakiem. Tomasz potrzebuje terapii nierefundowanej przez NFZ, a koszty leczenia przekraczają możliwości finansowe pana Tomasza i jego rodziny. Więcej szczegółów na temat trudnej sytuacji Tomka i innych inicjatywach mających wspomóc zbiórkę środków znajdziecie na blogu (kliknij, aby przejść).

Reklama
Reklama

Bieg „Świąteczne 1000 km dla Tomasza Bojara”

Zapraszamy do udziału w wirtualnym biegu „Świąteczne 1000 km dla Tomasza Bojara”! Zasady są następujące:

  1. W okresie od 24.12.2020 godz. 0:00 do 26.12.2020 godz. 23:59 pokonujemy dowolny dystans na dowolnej trasie dokumentując to zdjęciem z zegarka, telefonu, screenem z aplikacji…do wyboru do koloru.
  2. Informacje ze zdjęciem wrzucamy w formie postu w wydarzeniu na Facebooku, uwieszając w poście link do zbiórki dla Tomasza w serwisie siepomaga.pl i fanpage’u Tomasz Bojar – czerniak pokonam go. Organizatorzy zachęcają również do udostępniana postów na swoich profilach- pomoże to dotrzeć z informacją o biegu i Tomku do jak największej liczby osób.
  3. I teraz najważniejsze….jeśli wspólnie uda się nam przebiec minimum 1000 kilometrów, grupa sponsorów (która cały czas się powiększa) przekaże środki na leczenie Tomasza! Na ten moment jest to już kwota ponad 5000 zł i ciągle rośnie! Jak widać nasze kilometry mają wielką moc!

Gdzie można wesprzeć zbiórkę? Wirtualna skarbonka

Jeśli oprócz biegu dedykowanego Tomkowi zechcecie dodatkowo wesprzeć zbiórkę, choćby symboliczną kwotą pieniędzy, możecie odwiedzić w tym celu specjalną wirtualną skarbonkę, dostępną pod adresem:

Pamiętajcie, każda złotówka ma znaczenie!

Patronat honorowy nad wydarzeniem objął Burmistrz Miasta Rumia Michał Pasieczny. W sprawach organizacyjnych można kontaktować się pod adresem: kontakt@ultra-way.pl.

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *