Włamanie do sklepu w Rumi. Trwają poszukiwania sprawcy [WIDEO]

rumia pobicie policja
Reklama
Reklama

Właściciele sklepu zoologicznego w Rumi poszukują informacji na temat włamania, do którego doszło 17 grudnia. Opublikowali nagrania z monitoringu, na których widać sprawcę. Szczegóły poniżej.

W czwartek (17 grudnia), około godziny 4:20, doszło do włamania do sklepu ZOO MIRKO w Rumi Janowie (ul. Dąbrowskiego 129). Właściciele sklepu udostępnili dwa nagrania z zainstalowanego monitoringu. Możecie je zobaczyć poniżej.

Reklama
Reklama

Włamanie do sklepu w Rumi (nagranie z monitoringu, cz. 1):

Nagranie z monitoringu w lokalu, na którym widoczny jest sprawca podczas wejścia do sklepu. Wideo zostało udostępnione przez właścicieli sklepu.

Włamanie do sklepu w Rumi (nagranie z monitoringu, cz. 2):

Nagranie z monitoringu w lokalu, na którym widoczny jest sprawca podczas kradzieży pieniędzy ze sklepowej kasy. Wideo zostało udostępnione przez właścicieli.

Numer kontaktowy

Właściciele sklepu apelują: każda informacja może przyczynić się do schwytania złodzieja-włamywacza! Telefon kontaktowy: 668-211-911.

Podobne wpisy na blogu:

  • Kradzież w sklepie w Rumi. Policja złapała sprawców!
  • Rumia. Potrącenie mężczyzny przez pociąg SKM.
  • 26-latek zatrzymany za posiadanie amfetaminy

Reklama
Reklama
Cześć, jestem Paweł Jałoszewski. Od 2016 roku opowiadam innym o Rumi za pomocą tekstów, zdjęć, filmików oraz memów. Czasem na poważnie, a czasem z lekkim przymrużeniem oka. 😉 Więcej o mnie w rubryce: Kontakt.

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *